Nr katalogowy: 124

Jankiel ADLER (1895-1949)

Nr katalogowy: 124

Martwa natura, 1940

olej, tektura; 56,5 x 46,5 cm;
sygn. l. g.: Adler;
Cena oferowana 55 000 zł