Nr katalogowy: 122

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 122

Martwa natura z owocami i kwiatami, ok. 1930

olej, płótno dublowane; 60 x 75 cm;
sygn. l. d.: j. hrynkowski