Nr katalogowy: 121

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 121

Kwiaty w dzbanku, 1921

olej, płótno dublowane; 47 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hayden / 21