Nr katalogowy: 846

Nr katalogowy: 846

Lampa gabinetowa, podłogowa, elektryczna

brąz, mosiądz, szkło prasowane, marmoryzowane,
złocone; wys. 158 cm, średnica klosza 40 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; lata 20. XX w.
Cena sprzedaży 4 200 zł