Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Żyrandol 12-ramienny, 12-świecowy

brąz złocony, szkło szlifowane;
wys. ca 98 cm, rozpiętość ramion ca 82 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.