Nr katalogowy: 620

Nr katalogowy: 620

Para fletów z pokrywami z lwem Fô, z dekoracją w typie dalekowschodnim

Holandia, Delft, warsztat „De Grieksche A”,
sygnatura Pietera Adriaensza Kocksa (lata 1701-1703)
XIX w.?