Nr katalogowy: 619

Nr katalogowy: 619

Wazon z dekoracją Imari

porcelana kobalt podszkliwne, farby naszkliwne,
złocenia; wys. 19,5 cm, średn. ok.14 cm; nie sygnowany
Chiny, XVIII/XIX w. lub pocz. XIX w.?