Nr katalogowy: 152

Jan Frans VAN BLOEMEN (1662-1749) -przypisywany

Nr katalogowy: 152

Idylla pasterska

olej, płótno dublowane; 52 x 65,5 cm;
na odwrocie nalepki: z odręcznie wpisanym No 34
i pieczęcią lakową;