Nr katalogowy: 151

Jarosław KIRILENKO (1913-1977)

Nr katalogowy: 151

Widok Warszawy od strony Pragi

wg Bernardo Bellotto zw. Canaletto (1721-1780)
olej, płótno; 178 x 279 cm.
Cena sprzedaży 15 000 zł