Nr katalogowy: 146

Irena WEISS-ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 146

Akt na tle niebieskiej draperii, ok.1910

olej, tektura; 95,5 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: aneri