Nr katalogowy: 145

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 145

Pejzaż z Francji

olej, tektura; 45 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Hayden
Cena oferowana 17 000 zł