Nr katalogowy: 134

Walery BROCHOCKI (1847-1923)

Nr katalogowy: 134

Wędkarz

olej, tektura; 21,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: W. Brochocki
Cena oferowana 4 000 zł