Nr katalogowy: 133

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 133

Drzewa w Kaliszanach I, 1953

olej, tektura; 21,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1953;