Nr katalogowy: 417

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

Nr katalogowy: 417

Liście, 1985

olej, płótno; 70 x 60,5 cm
sygn. i dat. z prawej strony: Danuta Westrych '85; na odwrocie