Nr katalogowy: 416

Zbigniew JASKIERSKI (1928-1969)

Nr katalogowy: 416

Bez tytułu, 1961

olej, płótno; 52 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. JASKIERSKI / 61;