Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy: 171
Martwa natura, ok. 1960
olej, płótno; 65 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: j hrynkowski
sygn. p. d.: j hrynkowski