Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Nr katalogowy: 130
Błotnistą drogą, 1916
olej, płótno; 81 x 127 cm;
sygn. i opis p. d.: F. Zygmuntowicz - 916 rok