Nr katalogowy: 129

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 129

Dorożka na Rynku w Krakowie, ok. 1965

olej, płótno; 74 x 96 cm;
sygn. p. d.: J. Potrzebowski