Nr katalogowy: 155

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

Nr katalogowy: 155

Głowa niewolnika

olej, płótno naklejone na tekturę,
25,5 x 21,5 cm (w świetle owalnej oprawy);