Nr katalogowy: 154

S. BIŃKOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 154

Portret kobiety na tle ogrodu

olej, płótno; 75 x 60 cm;
sygn. l. g.: S. Bińkowski [Obraz przed konserwacją].