Nr katalogowy: 142

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Nr katalogowy: 142

Przemarsz wojsk, 1922

olej, sklejka; 60 x 88,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Prauss / 1922