Nr katalogowy: 141

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 141

Potyczka - Epizod z wojny polskobolszewickiej, 1935

olej, sklejka; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1935