Nr katalogowy: 111

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Nr katalogowy: 111

Zaprzęg, 1936

akwarela, papier; 68,5 x 104 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Prauss / 1936