Nr katalogowy: 112

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 112

Koń

akwarela, papier; 27,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski