Nr katalogowy: 427

Igor WUŁOH (VULOKH) (1938-2012)

Nr katalogowy: 427

Dzień, 1987

olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą).