Nr katalogowy: 426

Anatolij ZVEREV (1931-1986)

Nr katalogowy: 426

Kogut, 1966?

olej, tektura; 41,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: AZ 6? 6? (cyrylicą w obrębie kompozycji)