Nr katalogowy: 122

Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)

Nr katalogowy: 122

Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem, ok. 1910

olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński