Nr katalogowy: 123

Henryk PLICH (1904-1986)

Nr katalogowy: 123

Góralskie amory, 1933

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Plich 33
Cena oferowana 3 800 zł