Nr katalogowy: 171

J. B. SPAENCKE (XIX w.)

Nr katalogowy: 171

Martwa natura z kwiatami, jabłkiem i kieliszkiem wina, 1834

gwasz, tektura; 48,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J.B. Spaencke 1834 / im Jan: [uar]