Nr katalogowy: 166

Adam Wiktor MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 166

Stefan Czarnecki przyjmuje poselstwo szwedzkie, 1856

olej, płótno; 58 x 68 cm;
sygn. i dat. l .d.: A. Malinowski / 1856
(końcówką pędzla w mokrej farbie);
Cena oferowana 14 000 zł