Nr katalogowy: 165

Gustaw GWOZDECKI (1880-1935)

Nr katalogowy: 165

Kobieta o złotych włosach, ok. 1900

olej, płótno, 118 x 121 cm;
napis na odwrocie - sygnatura autorska? Gwozdecki
Cena oferowana 54 000 zł