Nr katalogowy: 160

Kazimierz KOSTYNOWICZ (1884-1928)

Nr katalogowy: 160

Młody pielgrzym, ok. 1920

olej, tektura; 68 x 56 cm;
sygn, l. d.: KKostynowicz