Nr katalogowy: 159

Jan Kazimierz OLPIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 159

Przedwiośnie na podgórzu, 1924

olej, tektura; 33 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: OLPIŃSKI 924 r