Ossip LUBITCH (1896-1990)
Nr katalogowy: 157
Tancerka
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Lubitch;
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Lubitch;
na odwrocie opis farbą: Q 15F/ 34 (w kółeczku)/ Lubitch 15 F/ „Dansaise”/ 1940 N=627/ 15F/ N=15; napisy na blejtramie: Q 34 15F; owalny stempel nieczytelny