Nr katalogowy: 156

Koźma CZURYŁO (1908-1951)

Nr katalogowy: 156

Kąpiące się, ok. 1935

olej, płótno; 78 x 100 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności
syna artysty Marka Czuryło