Nr katalogowy: 142

Stanisław I. WITKIEWICZ - WITKACY (1885-1939)

Nr katalogowy: 142

Pejzaż zimowy (Zakopane), 1913

olej, płótno, 60 x 76 cm;
sygn. p. d.: Ignacy Witkiewicz 1913
Cena sprzedaży 240 000 zł