Marian MOKWA (1889-1987)
Nr katalogowy: 124
Brzeg morza w Zatoce Gdańskiej
olej, płótno; 68 x 68 cm;
sygn. l. d.: Mokwa;
olej, płótno; 68 x 68 cm;
sygn. l. d.: Mokwa;
na odwrocie nalepka autorska z wpisanym tytułem
6 500 zł