Nr katalogowy: 155

Apolinary KOTOWICZ (1859-1917)

Nr katalogowy: 155

Portret kobiety, ok. 1890

olej, deska; 21 x 15 cm;
sygn. l. d.: Apolin Kotowicz / Monachium