Nr katalogowy: 154

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 154

Stanisław i Eliza Zamoyscy - szkic obrazu

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 50 x 35,5 cm;
na odwrocie napis wtórny:
Stanisław i Eliza Zamoyscy / Florencja 1836 r.