Nr katalogowy: 139

Michalina KRZYŻANOWSKA (1883-1962)

Nr katalogowy: 139

Pejzaż nadwodny, ok. 1935

olej, sklejka; 31 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: Michalina Krzyżanowska