Nr katalogowy: 138

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 138

Portret kobiety (Portret Pani z szalem)

olej, tektura; 80 x 61 cm;
sygn. i dat. p. g.: Paris 191[3 lub 4]/ Olga Boznańska
Cena oferowana 250 000 zł