Nr katalogowy: 125

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 125

Chaty

olej, tektura, 15,5 x 21,65 cm;
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena sprzedaży 53 000 zł