Nr katalogowy: 124

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 124

Karmienie kur i gęsi, 1922

olej, tektura; 30 x 23 cm;
sygn. p. d.: Batowski 1922
Cena sprzedaży 12 000 zł