207
Trójca Święta Śląsk?, Austro-Węgry?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

208
Św. Krzysztof nieokreślone drewno bejcowane i woskowane,
wys. 120 cm. 2. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

209
Chrystus Salvator Mundi Małopolska?, wyrób cechowy, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

210
Immaculata drewno, ślady polichromii; wys. 65 cm.
Małopolska?, wyrób cechowy, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

F. CAVAROC (XIX/XX w.)

211
Popiersie kobiety w czepcu z różą marmur, kamienna podstawa, wys. rzeźby 44 cm;
opisana z tyłu: Sé Faise / Le sculpteur d'arc
/ F. CAVAROC. A
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Oskar GLADENBECK (1850-1921)

212
Popiersie kobiety - w typie secesyjnym Niemcy, Berlin, odlewnia Carla Gustawa
Hermanna Gladenbecka, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

213
Alegoryczna grupa figuralna: Ofiara miłości Austria, Wiedeń, manufaktura ceramiki
Waltera i Marcella Golscheiderów,
lata ok. 1920-1926
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

301
HERO / STRATES - teka plakatów z katalogiem, 2006 teka zawiera 27 kart: 26 plakatów,
plansze z wymienionymi autorami projektu;
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 200 zł

302
Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1995 szablon, farba, papier;
42 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 600 zł

303
Kra / Kra / dnij / kraj, 2007 olej, szablon, blacha;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 400 zł

Samuel TEPLER (1918-1998)

304
Martwa natura serigrafia, papier; 37 x 73 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: S. Tepler;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

305
Akt litografia offsetowa, papier;
38 x 49,5 cm (w świetle kompozycji);
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Andy WARHOL (1928-1987) - według

306
Marylin Monroe serigrafia, papier; 59,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d. w obrębie kompozycji: andy warhol,
Cena wywoławcza. 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

307
PO542 grafika komputerowa, papier, płyta;
75 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

308
PO920 grafika komputerowa, papier, płyta;
74,5 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

309
Miodowy miesiąc IA, 1980 autocynkografia, papier; 45 x 32 cm (wymiar kompozycji),
61,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

310
Partum litografia, papier;
16 x 16 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

311
Kręgi, 1975 serigrafia, papier; 38 x 27 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d. ołówkiem: Jan Tarasin 75
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

312
Projekt wyobrażeń III, 1990 serigrafia, papier;
75 x 56 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

313
Artysta i jego muza, 1991 piórko, tusz, papier czerpany;
31 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Andrzej MLECZKO (ur. 1949)

314
Bez tytułu tusz, piórko, akwarela, papier;
30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

315
Autoportret ołówek, papier;
36 x 26 cm (w wietle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Niewinność, 1971 ołówek, papier; 17,8 x 21,9 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ 71 / Gniew (? - słabo czytelne);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

317
Kompozycja ołówek, papier;
41 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

318
Pejzaż - Pieniny tusz, piórko, papier;
20 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

319
Kompozycja, 1981 kredka, flamaster, papier;
51 x 72,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

401
Bez tytułu akwarela, gwasz, papier;
56 x 39,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Witold ZACZENIUK (1918-1999)

402
Klimaty - Hiszpania, 1969 akwarela, papier;
40 x 56,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

403
Solo na gitarze ołówek, akwarela, papier;
30,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

404
Głowa, 1992 pastel, papier;
46 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

405
Świteź pastel, papier;
35 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

406
Saska Kępa, 1946 olej, tektura; 27 x 35 cm
sygn. p. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

407
Żałoby pod Krzemieńcem, 1940 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
35,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

408
Brzoskwinie i winogrona, 1997 olej, płótno; 50,5 x 58,5 cm
sygn. l. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

409
Płock, 1957 technika mieszana, tektura;
46 x 66,5 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

410
Marcowe roztopy, 1976 olej, płótno;
46,5 x 61 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

411
Planty w Krakowie zimą olej, płótno;
65 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

412
Kompozycja, 1977 technika mieszana (collage, olej), płótno;
50 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)

413
Kompozycja strukturalna, 1964 technika własna, olej, płótno; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: Paklikowska-Winnicka
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

414
Światłokwiat IV, 1962 olej, płyta;
100 x 62 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

415
Portret kobiety w czerwonej sukni, 1990 akryl, płótno;
139,5 x 80 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

416
Akt siedzący, 1958 olej, płótno,
64,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł
Cena oferowana 28 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

417
Ruiny zamku - z cyklu: Tragedia Warszawy, 1958/1970 technika mieszana (tempera, olej), płótno; 137 x 110 cm;
sygn. i dat. śr. d.: SZWACZ / *(58) *70*
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

418
Kręgi, przed 1971 olej, płyta wiórowa;
116 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

419
Kompozycja geometryczna, 1956 olej, płótno;
65,5 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

420
Tu dzień jest dobry, dobra noc i dobre słońce, 1969 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Włodzimierz BUCZEK (1931-1986)

421
Kompozycja, 1957 olej, płótno; 98 x 130 cm
sygn. i dat. p. d.: Buczek 57
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

422
Dźwignia, 1985 olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
Cena wywoławcza. 20 000 zł