Nr katalogowy: 431

Marek SAPETTO (ur. 1939)

Nr katalogowy: 431

Zadymiony Yves Klein z cyklu: Czyste Ręce, 1985

technika mieszana, płótno,
65 x 45 cm; sygn. i dat. p.d.: M. Sapetto 85