Nr katalogowy: 430

Carlos ECHEVERRIALA-KOSSAK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 430

Ogień

olej, płótno; 190 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Carlos E Kossak „Ogień”