Nr katalogowy: 201

Joachim KAHANE (1890-1943)

Nr katalogowy: 201

Czytający księgę, lata 30. XX w.

blacha miedziana repusowana, srebrzona galwanicznie;
28 x 24 cm; sygn. l. d.: J. KAHANE