Nr katalogowy: 167

Hanna GENZ, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 167

Martwa natura z dzbanem i ptactwem, 1895

Rene GRONNLAND (1849-1895) - według
olej, płótno; 57 x 45 cm;