Nr katalogowy: 143

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 143

Brama wjazdowa z księżycem [Bramy do klasztoru kamedułów], ok. 1905

olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki