Nr katalogowy: 142

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 142

Pejzaż z mostkiem o zachodzie słońca, 1945

olej, płyta fakturowana; 61 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI / 1945